Anasayfa Hakkımızda Reklam İletişim
Yslam
 
firaset anasayfa
Yslam
Yslam
Şu Dört Kadın Meselesi...
Şu Dört Kadın Meselesi...
28/08/2007

    Süleyman Arif Emre anlatıyor;


    1973 seçimlerine giderken özellikle MSP yönetimine karşı, siyasî rakiplerimiz nahoş metodlara başvuruyordu. İşte bunlardan bir tanesi. Ankara'nın Polatlı ilçesinde bir tiyatro kumpanyasında sahneye bir piyes koymuşlar. Necmettin Erbakan'ın, benim ve Oğuzhan Asiltürk'ün bir çok metresi olduğunu sahneliyorlarmış. Bizi ahlâksızlıkla suçluyorlarmış. Hemen resmî mercilere müracaat edip bunu yasaklattık. Yine montaj resim ile Erbakan ve eşinin plajda resimleri diye seçim propagandaları yapıldı.


    Bu hadise üzerine bizim hanımın da balkonda çamaşır sererken resmini çekip, baş resmini başka bir kadının çıplak beden resmine monte edeceklerini ve köylere kadar dağıtacaklarına dair istihbarat aldım. Seçimlere bir ay kalmış. Hanımın evden dışarı çıkmasını, balkona varmasını önledim. Önledim derken, tabii hapis etmiş de değilim. Kendine işin vehameti ve ehemmiyetini anlatınca kendiliğinden ihtiyatlı davranmaya başladı.


    Bir gün eve döndüğümde refikam üzgündü. Hayrola ne var dedim. Yenişehir'den hiç tanımadığım, oldukça kalabalık bu grup hanım geldi. Benimle kavga ettiler.


    - "Nedir senin kocan Süleyman Arif Emre'den çektiklerimiz. Bir parti kurmuş dört hanım almak için kanun çıkaracakmış. Zaten Erbakan'ın üç, senin kocanın dört hanımı varmış. Sen böyle bir kocaya nasıl tahammül edebiliyorsun?" diye kızmışlar. Benim hanım bu olay üstüne şöyle dedi:


    - Bey, Erbakan'ında, senin de tek bir eşin olduğunu, bu iddiaların mesnetsiz olduğunu anlatıncaya kadar akla karayı seçtim.


www.hikayearsivi.net 

Aynı Kategoriye Dön

 
 
Untitled Document
Yslam
 
Güncel Haber
firaset islam
Yslam
Sen de Katıl

 
firaset islam
Yslam
Sponsor Reklam
 
firaset islam
Yslam
Bir Ayet
ALLAH'IM! Şükrün büyüğünü . zikrin çoğunu nasihatın tabi olanını, vasiyetin korunanını bana ver.
Hadis-i Şerif


( - 0)

 
firaset islam
Yslam
Bir Hadis
Her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı

tevbe edenlerdir.

Tirmizi kıyame 49, ibn mace zühd 30


 
firaset islam
Yslam
 
Untitled Document
 
 

İslam

Kuran

Hadis

Arapça

Dini Site
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
www.tahamedya.com