GenelSon Dakika

10 yıldır kayıp olan Güldane'nin kemikleri bulundu!Müge Anlı'da

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer aranıyordu. Programdaki çelişkili ifadeleri nedeniyle dikkat çeken Osman Biçer, cinayeti itiraf etti ve kayıp kadının kemikleri bulundu.

10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer eşini öldürüp gömdüğünü itiraf etti. Şüphelinin cesedi gömdüğünü söylediği yerde inceleme yapan ekipler kemik parçaları ve kadın kıyafetleri buldu. Osman Biçer gözaltına alındı.

Güldane Biçer'in kardeşleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak 10 yıldır kayıp olan kardeşlerini aramaya başlamışlardı. Müge Anlı olayı inceledikçe şüpheler bir gece önce karısının kendisine ihanet ettiğini öğrenen Osman Biçer'in üzerinde toplandı. İşte Güldane Biçer olayında gelen şok itiraf:

17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı’ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer’in eşi Osman Biçer’in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti. Osman Biçer karısının ihanetini öğrendiğini bir gün sonra da kapıyı çocukların üzerinden kilitleyip kayıplara karıştığını söyledi. Ancak dediği pek mantıklı değildi. İddiasına göre bir erkekle gitmiş olabilirdi. Oysa 10 yıldır kadının kimliğinde hiç bir hareket olmamıştı. 

Cinsel organını bile bıçaklamış
Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Osman Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Karısına karşı yoğun bir öfke duyan Osman Biçer, onu cinsel organından da bıçaklamıştı. 

Kemik parçaları bulundu
Emniyette her şeyi itiraf eden Osman Biçer, "Hepsini hak etti, az bile yaptım' dedi. Eşi Güldane Biçer’i öldürdükten sonra Büyükçekmece Karaağaç’ta göl kenarına gömdüğünü itiraf eden Osman Biçer, sonrasında da polise gidip kayıp başvurusunda bulunduğunu söyledi.

Osman Biçer’in ifadesinde söylediği göl kenarına gidip çalışma başlatan ekipler, Güldane Biçer’e ait olduğu düşünülen kemik parçaları ve kıyafetlere ulaştı. 10 yıl sonra Güldane Biçer'in cesedi bulunmuş oldu. Osman Biçer herkese "Karım beni aldattı evi terketti' demişti. Oğlunu da annesinden nefret eden bir genç haline getirmişti. 

Annesi kemikler bulununca öldü
Kemik parçaları ve kıyafetler Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, Osman Biçer’de gözaltına alındı. Müge Anlı canlı yayında herkesin tüylerini diken diken eden bir detayı da açıkladı. Güldane Biçer'in 10 yıldır 'Kızım bulunmadan ölmeyeyim' diyen annesi hastanede tedavi görüyordu. İlginçtir ki Güldane'nin kemikleri bulunduğu saatlerde anne hastanede son nefesini verdi. 

Osman Biçer bir haftadır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alıyordu. O zamanlar küçük olan oğlu Barış da genç bir delikanlı olarak yanında yer almıştı. Oğlu annesinin evi terk ettiğini sanıyordu. Ona annesinin bırakıp gittiğini söylemişti. 

Karısını öldürüp gömen Osman Biçer hayatına aynı şekilde devam etmiş. Polise kayıp başvurusu yaptıktan sonra, kendisine bir yalancı tanık da bulmuş. İş yerinden arkadaşı olan bu tanık, Güldane Biçer'i sokakta giderken gördüğünü iddia etmişti. Ancak bu tanığın ifadesi fazlasıyla şüpheliydi. Zira Güldane Biçer'i 1 kez düğünde sadece 10 dakikalığına görmüştü. Olay günü de 5. kattaki evinden sokaktan geçerken gördüğünü ve onu tanıdığını iddia etmişti. Verdiği ifade mantık dışı olunca emniyet onu sorguya almıştı. 

Osman Biçer'in suçunu itiraf etmesini sağlayan da yalancı tanığının emniyette yaptığı itiraflar oldu. Osman Biçer, Müge Anlı'nın programında ısrarla karısını öldürmediğini söyledi, ancak emniyette her şeyi itiraf etmek durumunda kaldı. Osman Biçer yer gösterme için emniyetten ayrılırken yaptığı açıklamada ise "Hepsini hak etti az bile yaptım' diyerek içindeki öfkeyi dışa vurdu. 

Müge Anlı, Osman Biçer'i köşeye sıkıştırdı! - Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Şubat 2021 izlemek için tıkla

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu