Dizi

15 Ocak Cuma Akıncı 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle

Akıncı 3.Bölüm İzle! 15 Ocak Cuma.... ATV'nin yeni dizisi Akıncı 3.Bölümü ile ekranlara geliyor. Akıncı'nın bu haftaki bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Akıncı 3.bölümü ile 15 Ocak Cuma saat 20:00'den itibaren ATV'de yayınlanıyor.

Akıncı'da bu hafta neler olacak?

Akıncı 3.Bölüm İzle! 15 Ocak Cuma

Köksal ve adamları Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, içindeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı olay yerine giderken kendisi için kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini güçlendirmek ister.

Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır ancak eylemi haber alır almaz olay yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır.

Kemal, bir yandan eylemi sorunsuz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin paylaştığı, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesini ekrana taşıyacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu