Tv

''Benim olmayan çocuğu üstüme yazdırdım''- Esra Erol'da

''Benim olmayan çocuğu üstüme yazdırdım''- Esra Erol'da

Aytaç ve Büşra canlı yayında yüzleşti.Büşra'dan bugüne kadar hiç duymadığınız şok açıklama! Büşra, Aytaç için çocuklarına babalık yapmadığını ve karnındaki bebeği aldırmak istediğini ama Mustafa'nın buna izin vermediğini söyledi. Türkiye, Havva Hanım için tek yürek oldu! Havva Hanım'a Türkiye'nin dört bir yerinden destek yağdı.

Esra Erol'un Havva'ya sürprizleri daha bitmedi...Havva'yı göz yaşlarına boağacak haber ne? Okan Gölbaşı, eşinin dayısının oğlu ile kaçtığını kaçarken de 5 yaşındaki evladını alıp götürdüğü iddiasıyla yayınımıza katıldı. 35 yaşındaki Okan Bey, çok zor durumda kaldıklarını ifade etti. Okan Bey, eşinin dayıoğlu Alper Vural ile kaçtığını iddia etti.

Eşinin o gün kendisini arayıp garip bir şekilde sorgu sual yaptığını ve ne zaman geleceksin diye sorduğunu ve bunun şüpheli olduğunu söyledi. Esra Erol'da bir mucize daha gerçek oldu! Kayıp olan 18 yaşındaki Zeynep'i Esra Erol buldu.Kayıp Zeynep ile ilgili herkesi şok edecek büyük şüphe!Zeynep stüdyoya geldi, anne-kız canlı yayında yüzleşti.Zeynep evden kaçtıktan sonra erkek arkadaşı Uğur Gezgin'in yanına gittiğini ama Uğur'un da kendisini kandırdığını söyledi.

ŞENNUR: "HEDİYE DİYE BENİ LATİF İLE TANIŞTIRDILAR"

Resim

ŞENNUR: "BENİM OLMAYAN BİR ÇOCUĞU BANA VERDİLER, BEN DE ÇOCUĞU ÜSTÜME YAZDIRDIM"

Resim

VİDEO AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu