Tv

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 69. Bölüm 5 Mart full izle

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 69. Bölüm 5 Mart full izle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45'te Show TV'de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 69. Bölüm 5 Mart SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

İbn-i Sina'nın yıllar önce bulduğu Koronavirüse karşı ilaç! | Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler'in 68. Bölümünde; Yapılan araştırmalara göre İbn-i Sina'nın sihirli ilacı olarak bilinen ve yabani çiğdemden elde edilen ‘kolşisin’in, Covid-19’un organlara saldırısını durdurduğu belirlendi. Prof. Dr. Mehmet Murat Tuncer de konuya dair görüşünü paylaştı.

Ben Bilirim - 04 03 2021

Ben Bilirim diyenlerin yarışması 360 ekranlarında! Yeni nesil yayıncılık sloganıyla başarılı programlara imza atan 360'ta yarışma tutkunlarının ailece izleyebilecekleri yepyeni bir program sizlerle.

Ekranların sevilen sunucusu Alper Ateş'le "Ben Bilirim" hafta içi her akşam 360 seyircisiyle buluşuyor. Bir yandan stüdyodaki yarışmacılar bir yandan da ekran başındaki seyirciler farklı kategorilerden keyifli soruları yanıtlamaya çalışıyor. Siz de "Ben Bilirim" diyorsanız, tüm aile 360 ekranlarına Alper Ateş'le Ben Bilirim'e davetlisiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu