Tv

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6.Bölüm 20 Şubat izle

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6.Bölüm 20 Şubat izle

Ebru Akel'le Kadın İsterse 5. Bölümünde Günün konuğu, Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner oldu Evlilik ve İlişki Danışmanı, Yazar Yeşim Varol da bilgiler aktardı.
Sosyal medyada oldukça ilgi gören, çocuklara matematiği kendine has üslubuyla anlatan Matematik Öğretmeni Mustafa Güler, severek yaptığı işini ve hikayesini anlattı. Farklı bölgelerden YouTuber kadınlar canlı bağlantıyla programa katıldı.

"Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün saat 08.30'da canlı yayınla Show TV'de

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse ile ilgili görsel sonucu

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6.Bölüm 20 Şubat CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ebru Akel'le Kadın İsterse TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu