Tv

Ece Üner'in en zor haberi Ebru Akel'le Kadın İsterse

Ebru Akel'le Kadın İsterse 5. Bölümünde Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner "En Zor Meslek İşsizlik" belgeselini çektiği zamanlarda yaşadığı zorlukları anlattı. Üner Diyarbakır'da 3 oğlunu farklı nedenlerle kaybeden babanın yaşadıklarının kendisini mental anlamda da derinden etkilediğini ifade etti.

"Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün saat 08.30'da canlı yayınla Show TV'de

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ece Üner'in dikkat çeken haber yorumları | Ebru Akel'le Kadın İsterse

Ebru Akel'le Kadın İsterse 5. Bölümünde Show TV Ana Haber Bülteni'nin başarılı spikeri Ece Üner konuk oldu. Üner haberlerinde yaptığı yorumları bazen anlık hazırladığını ifade ederken, sözün gücünü yükseltebilmek için daha önceden hazırlık yaptığı zamanlar olduğunu da dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu