Tv

Esra Erol'da 15 Mart 2021 full İzle

Esra Erol'da 15 Mart 2021 full İzle
İsmail bey karısı Hanım evdeki fırını ve tabakları alıp, 2 yıldır birlikte olduğu Hakkı’ya kaçtığını bildirdi.
Canlı yayına genel hanım boşanmak istediğini söyledi. Sevgilisi Hakkı’nın evli ve 6 çocuğu olduğunu belirtti. İsmail bey doktora gittiğini aşılarının olduğunu tedavi olacağını da belirtti.

Çocuk sahibi olmak için çok uğraştıklarını söylediler. Hanım ben Hakkı’ya 10 yıl önce aşık oldum dedi. Hanım ben seninle olmak istemiyorum dedi. Hanım, kendi parasıyla aldığını fırını alıp Hakkı’ya kaçtığını söyledi. Kaçma planını Hakkı’yla beraber yaptık dedi. İsmail boşanma davası açtığını söyleyince Hanım buna çok içerlendi. Canlı yayına gelen Hakkı eşimi asla boşamayacağını Hanımı çok sevdiğini söyledi.


Havva için tüm Türkiye tek yürek oldu. Havva yeni evinin kapılarını canlı yayında Esra Erol’a açtı. Havva çok mutlu olduğunu, Esra’ya çok teşekkür ettiğini belirtti. Esra Erol Umut her zaman var diyerek Havva’yı ziyarete geleceğini belirtti.


Kibar konusunda yayına Yakup bey geldi. Yakup bey Kibar yayına gelmedi çünkü benimle yüzleşmek istemiyor dedi. Canlı yayına bağlanın bir yakın Oğlu Emrah’ın kendilerine cinayeti itiraf ettiğini söyledi. Cinayet alanı Kart’tan canlı yayında görgü tanıkları olayları anlattı.


Esra Erol o dönem Akyaka savcılığında takipsizlik kararı verildiğini kovuşturmaya gerek olmadığı Ahmet Çakmaz’ın kendisini vurarak intihar ettiğinin rapor edildiğini belirtti. O dönem dosyanın intihar olup kapandığını ekleyen Esra Erol intihar olsa Kibar’ın feryat edeceğini tüm köyün oraya toplanacağını bu soruşturmanın yeniden başlatılabileceğini düşündüğünü adaletin er ya da geç yerini bulacağını ifade etti.

Esra Erol'un 5 yıl hapsi istendi - Yeni Şafak

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da 15 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Esra Erol'da 15 Mart 2021 - Tek Parça Açılmıyorsa tıklayınız

Esra Erol'da 12 Mart 2021 - Tek Parça Açılmıyorsa tıklayınız

12 Mart, Cuma 16:20

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu