Tv

Esra Erol'da 16 Mart 2021 izle

Esra Erol'da 16 Mart 2021 izle

Semahat Polat 3 yıl önce çocuklarını ve kocasını bırakıp ortadan kayboldu. Kız kardeşleri kayıp başvurusunda bulunduklarını söylediler. Semahat hastane gidiyorum diyerek 2 çocuğu eve kilitleyip evden kaçıyor. Kendisinin hasta olduğunu doktorun kendisine kanser olduğunu söylediğini ben bir daha gelmediğini belirtti. Semahat babasını aradığını telefonda ağladığını tehdit edildiğini ailesiyle tehdit edildiğini söylemiş.

Esra Erol'da 16 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA


Nimet Hanım kızının kursa giden biri olduğunu o gün teyzesinin kızının evine kalmaya gittiğini kızını oraya çağırdığını kızının da anne geç oldu bugün gelemem dediğini Leyla’nın babasıyla o gece evde olduğunu sabahın babasıyla beraber kahvaltı yaptıklarını ama eşinin evden ayrılmasıyla Leyla’nın bir anda ortadan kaybolduğunu sosyal medya hesaplarını kapattığını anlattı. Leyla’nın her şeyi kapattığı gibi telefon hattını değiştirdiğini öğrendiklerini amcasının torunu olan Ayseven’den kadın sığınma evinde olduğunu duyduğunu belirtti. Nimet Hanım kızının evine dönmesi için çağrı yaptı.


Leyla, annesine saçma sapan yerlere gidip beni arama dedikten sonra güvende olduğunu, devlet korumasında olduğunu sözlerine ekledi. Leyla, ailesinin kendisini zorla evlendirmeye çalıştıklarını ve ailesinden şiddet görmesi sebebi ile evden çıkıp gittiğinin altını çizip, ben o eve dönmek istemiyorum, böyle programlara katılmasınlar, telefon numaramı da kimseye vermesinler diyerek sinirlendi. Leyla, bir kadınla değil bir sürü kadınla birlikte olduğunu söyleyerek devlet korumasında olduğunu yineledi ve benim nerede çalıştığım kimseyi ilgilendirmez, sizi de ilgilendirmez dedi ve Esra Erol’a bağırdı.

Esra Erol'da 16 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

16 Mart, SALI 16:20


Hanım Mumsuz avukat Hülya Hanım’a size söylemesi kolay geldiğini söyledi. Hülya Kuran kaçışın komplike bir olay olduğunu zor bir olay olduğunu ama boşanmanın daha resmi ve kolay olduğunu belirtti. Hanım çocuğunun olmadığını eşinin iyi bildiğini Hakkı’yı kendisine yakıştırdığı için gittiğini söyledi. Eşinin boşanma davası açtığı için kızgın olmadığını boşanmak istediğini eşine de bu konu da sinirli olmadığını yayında açıklamayacağı şeylerin olduğunu ileri sürdü. İsmail Bey kendisinin hakkını ne biliyorsa açıklasın isterseniz Hanım’ın eşinin ailesinden herkesi bağlayabilirsiniz tek bir kötü söz söylerlerse tazminat ödemeyi kabul ett Esra Erol Kibar Hanım’ın çocuklarının kendisini tehdit ettiğini açıkladı.

Esra Erol Kibar Hanım’ın da bu olayda eşinin kardeşlerini siz öldürdünüz o zaman diye suçladığını Kibar’ın da çocuklarında yayında olmamasının şüpheleri üzerine çektiğini ifade etti. Esra Erol eğer Ahmet Çakmaz’ın kardeşleri şüpheli ise neden amcalardan bugüne kadar şikâyetçi olunmadığının da şüpheleri üzerine yeteri kadar çektiğinin göstergesi olduğunu beyan etti. Ayrıca çocukların babalarının kardeşleri ve ailelerinden uzaklaştırılmasının da garip olduğunu söyledi. Yakup Bey ne zaman ağabeyinin konusu açılsa yengesi Kibar’ın sürekli tehdit ettiğini ve şikâyetçi olduğunu ayrıca Kibar’ın nereden para bulup kızına gönderdiğini ayrıca çocuklarına bile evlendiği konusunda yalan söylediğini da hatırlatmak istediğini beyan etti.

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da 16 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol'da 16 Mart TV'DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Esra Erol'da 15 Mart 2021 - Tek Parça Açılmıyorsa tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu