Tv

Esra Erol'da 23 Şubat full İzle

Esra Erol'da 23 Şubat full İzle

Esra Erol'da bugün…
Havva Bayram, kocası Yavuz Bayram’ın kendisini iki çocuğuyla bir mektup bırakarak terk ettiğini belirtti. Eşini bulup tüm haklarını alıp ayrılmak istediğini belirtti. Eşinin kendisini 7 yıldır aldattığını ve Romanyalı bir kadına paralar gönderdiğini iddia etti. Romanyalı kadını kendi üzerine kuma olarak getirmeye çalıştığını fakat kadının dolandırıcı çıktığını söyledi.

Havva Hanım eşinin tütün alışkanlığı yüzünden kavga ettiklerini eşinin tütünü sana tercih ederim dediğini 43 yıllık evli olduğunu 2 torunu olduğunu ve eşinin evi terk ettiğini söyledi. Havva Hanım eşinin kendisini takmadığını bu kötü alışkanlık yüzünden evi terk edip köye gittiğini ve 3 aydır görüşmediklerini eşinin kendisini hiç aramadığını ekledi. Havva Hanım kendi kardeşlerinin de kendisini hiç aramadığını şimdi aramaya başladığını ama gerek olmadığını eşinin tütünü bırakıp eve dönmesinin birlikte yaşamaya devam edelim çağrısında bulundu. Havva Hanım eşini sevdiğini söyledi.

Esra Erol Yağmur’un Cuma günü canlı yayında iddiaları ret eden Muhammet Ali Keskin’in yanında olduğunu hatta bir akrabasının evinden kaçarken yakalandığını belirtti.

Yağmur Zengin yüzü kapalı şekilde yayına katıldı. Yağmur şu anda heyecanlandığını konuşamadığını gezmek amaçlı kaçtıklarını söyledi. Esra Erol Muhammet’in Cuma günü Yağmur’un ailesine hakaret ettiği gibi Yağmur’un başka bir erkekle kaçtığını söylediğini hatırlattı.
İsmigül Hanım kızının Cemo için kendilerini sildiğini yaptığının anneliğe sığmadığını söyledi. Züleyha annesine kes ben seninle muhatap olmak istemediğini annesinin kendisinde hakkı olmadığını yaptığı anneliğin kendisine annesinin yapmadığını sadece televizyon borcu yüzünden annesinin buralara geldiğini iddia etti.

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da 23 Şubat 2021 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Esra Erol'da TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Esra Erol'da 23 Şubat 2021 tv'de yayınlandıktan sonra yüklenecektir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu