Tv

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Şubat 2021 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Şubat 2021 İzle

Bu defa güzel haber Elazığ'dan geldi. 15 yaşındaki genç kız evden ayrıldı, çarşıda bulundu. Genç kızın bulunduğu bilgisi ailesine verildi. Biçer ailesinin eski ev sahibi canlı yayında…

Cemal Yaprak’tan şaşırtan açıklamalar. 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'in kendisine eşinin şiddet uyguladığını ve dişlerini kırdığını söylediğini söyledi. Eşinin kaybolduğunu ne zaman haber verdi? Osman Bey eşi olmayınca hemen kayınpederini aradığını söyledi.

Melek Hanım Osman’ın kayınpederini değil 2 gün sonra kendisini arayıp haber verdiğini söyledi ve babasının da kendisinden öğrendiğini açıkladı. Kamil Bey yayına bağlandı. (Osman Biçer’in arkadaşı) Güldane’nin evden kaçtığından haberi olmadığını bir gün kapsının önünden geçtiğini Osman’a bir akrabasının olup olmadığını sorduğunu Osman’ın eşinin kaçtığını söyleyemediğini ifade etti.

Kamil Bey 5. Katta oturduğunu kapının önünden geçtiğini yanında kimse olmadığını %100 gördüğü kişinin Güldane olduğuna emin olduğunu söyledi. Kamil Bey birazdan karakola gidip tekrar ifade vereceğini söyledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Şubat 2021 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Şubat 2021 | Salı İZLEMEK İÇİN TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu