Tv

Neler Oluyor Hayatta 8 Mart 2021 İzle

Neler Oluyor Hayatta 8 Mart 2021 İzle

Neler Oluyor Hayatta? 8 Mart Pazartesi günü canlı yayınlanan 366. Bölümüyle ekrana geldi ve gündeme ve insana dair her şey masaya yatırıldı. Neler Oluyor Hayatta?

hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!

Neler Oluyor Hayatta 8 Mart 2021 KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Neler Oluyor Hayatta 29 Mayıs 2020 Full Bölüm - YouTube

Doğru nefes alma teknikleri | Ebru Akel'le Kadın İsterse

Ebru Akel'le Kadın İsterse 15. Bölümünde Yoga Eğitmeni Ronit Arhanyan herkesin yapabileceği basit ancak etkili nefes almanın nasıl olduğunu gösterdi. Arhanyan, burundan alınan nefesin öneminii anlattı.

"Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün saat 08.30'da canlı yayınla Show TV'de

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu