Dizi

Payitaht Abdülhamid Son Bölüm 134.Bölüm Tek Parça İzle

Payitaht 134.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Full İzle! 15 Ocak Cuma... TRT1 Payitaht Abdülhamid 134.Bölüm'de neler yaşanacak? TRT1'in sevilerek izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid 134.Bölümü ile 15 Ocak Cuma günü ekranlara geliyor. Her hafta heyecanlı sahneleri ile konuşulan bölümleri ile izleyicisinin karşısına geçen Payitaht'ta bu hafta neler olacak?

"Allah vatanımızı korusun!"

Payitaht 134.Bölüm İzle! 15 Ocak Cuma

Abdülhamid, Ahmet Nuri vasıtasıyla başka ihanet eden paşa olup olmadığını tespit etmeye çalışır. Ahmet Nuri Hechler’de gizli olan, masonlara büyük darbe vuracak evrakın peşindedir. Gizli deftere ulaşan Eşref Aziz, hem geçmişe dair hesaplaşmasını sonlandırmak, hem de oğlu Ali Osman’ı kurtarmak için Tatavlalı‘nın izini sürer.

Naime, Saliha Sultan’ın sarayda kalacağını öğrenince annesinin ağzından babasına mektup yazar. Abdülhamid böylece annesini affedip geri çağıracak, Saliha Sultan da saraydan ayrılmak zorunda kalacaktır. Fatma kardeşi Aliye’den iyice kuşkulanır. Saliha Emsal’in verdiği taktiklerle hünkarın gönlüne girmeye çalışırken, Abdülhamid’in önüne Bidar Sultan’ın mektubu gelir. Naime bu kez amacına ulaşacağından emindir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu