Tv

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı - 28 Mart 2021

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı - 28 Mart 2021

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

İSLAMİYET’TE ŞAKA YAPMANIN ÖLÇÜSÜ NEDİR?

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekrana geliyor. Tozkoparan ile Karataş bu hafta şaka yapmanın İslamiyet’teki yerini ele alacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu hafta İslamiyet’in şaka yapmaya karşı bakış açısı ve Hz. Muhammed’in şakalaşma ölçütü üzerine merak edilenler ekrana taşınacak. Mustafa Karataş ‘İslam dininde şakalaşmanın yeri ve ölçüsü nedir? Her konuda şaka yapılabilir mi? Hz. Muhammed şaka yapar mıydı? Şaka niyetiyle yalan söylenebilir mi? Hz. Muhammed eşleriyle şakalaşır mıydı?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

Mustafa Karataş'ın sunumuyla ekrana gelen Muhabbet Kapısı programında bu bölüm kul hakkı ve tövbe konularını ele aldı.

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı kanal 7 canlı yayın izlemek için tıkla

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı yeniden izleyicisiyle buluşuyor. Dini konularda akıllara takılan konular, Allah’ın Müslümanlara emirleri, Hz. Muhammed’in ümmetine verdiği tavsiyeler ve Kur’an-ı Kerim’de yer alan mesajlar Muhabbet Kapısı ile ekrana geliyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sade ve etkileyici anlatımıyla izleyici karşısına çıkacak olan Muhabbet Kapısı’nda her hafta manevi hayatları zenginleştiren sohbetler gerçekleştirilecek. Programda ayrıca sosyal medya üzerinden gelen sorulara Kur’an-ı Kerim ve Hz. Muhammed’in hadisleri ışığında yanıt aranıyor.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ele alınıyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı kanal 7 canlı yayın izlemek için tıkla

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı - 28 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu