GenelTv

Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm CANLI İzle

Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm CANLI İzle

Fantezi müziğin iki güçlü kadın ve erkek vokali ile klarnetin ustası… Bir yanda Sibel Can ve Hakan Altun diğer yanda Hüsnü Şenlendirici…

Üç büyük sanatçı, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği program için ilk kez Kanal D ekranında buluşuyor.

Şarkılar Bizi Söyler, ilk bölümüyle bu akşam 20.00'da Kanal D'de!

Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Şarkılar Bizi Söyler BU AKŞAM 20.00

ŞARKILAR, MÜSLÜM GÜRSES’İ SÖYLEDİ…

Göz kamaştıran sahnesinde Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in ilk bölümünde Türk Müziği’nin unutulmayan efsanesi Müslüm Gürses’in şarkıları söylenecek. Programın üç usta isminin keyifli, eğlenceli sohbetlerinin yanı sıra arabesk müziğin babası Müslüm Gürses’in unutulmaz şarkılarıyla renklenen bölümde sürprizler de olacak. Gürses’in hayatına dair anılar canlanacak, duygusal anlar yaşanacak.

Birbirinden ünlü konuklar ve sürprizlerle, her Perşembe akşamı unutulmaz anların yaşanacağı programda, sevilen şarkılar, görkemli bir orkestra eşliğinde Türk müziğinin buğulu sesi Sibel Can ve prensi Hakan Altun’un yorumuyla hayat bulacak; klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici de onlara eşlik edecek.

Şarkılar Bizi Söyler 1. Bölüm Fragmanı - 2 İzle

Şarkılar Bizi Söyler TÜM BÖLÜMLERİ

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin Şarkılar Bizi Söyler  programı başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu