Dizi

Son Yaz Son Bölüm Tek Parça Full İzle 15 Ocak Cuma

Son Yaz 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Full İzle! 15 Ocak Cuma.... Fox TV'nin yeni dizisi Son Yaz 3.Bölümü ile ekranlara geliyor. Cuma akşamları yayınlanan dizinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Son Yaz 3.Bölümü ile 15 Ocak Cuma saat 20:00'den itibaren Fox TV'de olacak.

Son Yaz'da bu hafta neler olacak?

Son Yaz 3.Bölüm İzle! 15 Ocak Cuma İzlemek İçin Tıklayınız

Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınmıştır. Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler.

Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır. Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyler. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir.

Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu