Tv

Söylemezsem Olmaz 10 Mart 2021 full bölüm izle

Söylemezsem Olmaz 10 Mart 2021 full bölüm izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 10 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Kalp krizi geçiren usta oyuncu Rasim Öztekin, dün akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yapımcı Birol Güven, Öztekin'in kalp krizi geçirmeden önce kendisine attığı son mesajı paylaştı. Yorumcularımız Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil, Rasim Öztekin'in payaşımını görünce duygusal anlar yaşadı.

Sözde fenomen Reynmen (Yusuf Aktaş) ile sunucumuz ve yorumcumuz Bircan Bali arasındaki sular bir an olsun durulmuyor. Reynmen'in Bircan Bali ve kanalımıza yapmış olduğu hakaretler cezasız kalmazken şaşırtan bir açıklama geldi. ''Özür Dilersen Affederim'' diye.

Aracında yasak madde bulunan Ayşegül Çınar gözaltına alındı ve verdiği ifadede sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nun kendisine kumpas kurduğunu söyledi. Daha sonra Furkan Çalıkoğlu da gözaltına alında. Serbest bırakılan Furkan Çalıkoğlu programımızın canlı yayınına telefonla bağlanarak yaşananları tek tek anlattı.

Söylemezsem Olmaz 10 Mart TV'DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu