Tv

Söylemezsem Olmaz 16 Mart 2021 full izle

Söylemezsem Olmaz 16 Mart 2021 full izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 16 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Karahan Çantay'ın vefatı gündeme bomba gibi düştü. Karahan Çantay'ın Sibel Can hakkında yaptığı bir açıklama izleyenleri şaşırttı. Canlı yayına telefonla bağlanan Onur Akay, merak edilen soruları cevapladı.

Ekranlara bomba gibi dönüş yapan İbo Show'un ekranlara gelen son bölümünde yaşananlar Söylemezsem Olmaz'da masaya yatırıldı. İbrahim Tatlıses'in her bölüm ağlaması ise Arto ve Seren Serengil'in dikkatinden kaçmadı. Seren Serengil'in açıklama yaptığı anlarda sinirlenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümünde keyif dolu anlar yaşandı. Yorumcumuz Seren Serengil'in Yeşilçam'da oynadığı bir filmden ekrana verilen görüntülerde Seren Serengil'in iki erkeğin arasında kalıp yere düşme sahnesi yer alıyordu. Bu sahneyi izleyen Arto ve Bircan Bali başta olmak üzere tüm ekip üyelerimiz gülme krizine girdi.

Söylemezsem Olmaz 16 Mart TV'DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu