Tv

Söylemezsem Olmaz 18 Şubat CANLI

Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan Hakan Altun Gonca Vuslateri sürpriz bir kararla ayrılmışlardı. Hakan Altun'dan ayrıldıktan sonra Gonca Vuslateri eski sevgilisine koştu. Gonca Vuslateri eski sevgilisi Sheldon Miller ile yıllar sonra tekrar bir araya gelerek sarmaş dolaş poz verdi.

Gülben Ergen sosyal medyadan para toplamaya da başladı! / Magazin Turu

Son yaptığı işlerde hiç bir şekilde tutunamayan Gülben Ergen kurtuluş kapısını sosyal medyada buldu. Gülben Ergen sosyal medya hesabı açarak takipçilerinden hediye adı altında para toplamaya başladı.

Sadakatsiz Dizi son bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Sadakatsiz Dizi son bölümde seyirciyi etkileyen dizi müziğini seslendiren Nil Karataş, 'Yok' isimli şarkısının hikayesini Söylemezsem Olmaz izleyenlerine anlattı.

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu kucağına alan Alişan Buse Varol çifti hakkında yorum yapan Seren Serengil, tepki çekmişti. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Alişan, Seren Serengil'in sözlerine cevap verdi. Yorumcumuz Seren Serengil, Alişan ve Buse Varol hakkında bugün de açıklamalarda bulundu. 'Sözlerimin arkasındayım' diyen Seren Serengil'in söyledikleri izleyenleri şaşırttı.

Bir dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan Meltem Miraloğlu yine gündeme oturdu. Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanan Onur Akay, 80 yaşındaki eşi tarafından evden atılan Meltem Miraloğlu'nun durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kuralları hiçe sayan İrem Derici ceza yemekten kurtulamadı! Arkadaşlarıyla sahilde oturup sohbet eden İrem Derici'ye ceza kesildi. Sosyal medyada gündem olan İrem Derici'ye şarkıcı Hatice'den alaylı bir yorum geldi.

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, Okan Kurt'un sağlığı hakkında sosyal medyada yayılan iddialara canlı yayına gönderdiği ses kaydıyla cevap verdi. Demet Akalın'ın Arto'ya gönderdiği ses kaydı tüm izleyenlere dinletildi.

Söylemezsem Olmaz 18 Şubat 2021 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Söylemezsem Olmaz 18 Şubat BİRAZDAN YÜKLENECEKTİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu