Tv

Söylemezsem Olmaz 3 Mart 2021 izle

Söylemezsem Olmaz 3 Mart 2021 izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 3 Mart 2021 BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz on Twitter: "Mutlu haftalar olsun 🥰 #SöylemezsemOlmaz  canlı yayına devam ediyor 💣💥 Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz 💬💭… "

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan Seren Serengil ile Mustafa Tohma sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma bugün canlı yayın esnasında Seren Serengil'e bir mesaj atarak Arto ve Bircan Bali'nin tabiriyle hesap sordu.

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın bir hayranı maketini yaparak Can Yaman'a olan ilgisini sosyal medya taşıdı. Yorumcumuz ve sunucumuz Bircan Bali, Can Yaman hakkında öyle bir yorum yaptı ki izleyenleri şaşırttı. Bircan Bali, Can Yaman'ı Kemal Sunal'a benzetti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın hakkında sosyal medyada yayılan ''Gençleşmek için bebek plasentası yedi'' iddialarına sert cevap verdi. Demet Akalın'ın yaptığı açıklamayı yorumlayan sivri dilli yorumcumuz Arto, ''O sözleri Esra Balamir'e veya Selinciğerci'ye söylediğini düşünüyorum'' dedi.

Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur ve Ebru Acemoğlu flaş bir gelişmeyle yeniden gündeme geldi. Söylemezsem Olmaz'ın ortaya çıkarttığı Tolga Bayar Tuğçe Tayfur yasak aşkı sona erdi. Tolga Bayar, Tuğçe Tayfur'dan ayrılarak eşi Ebru Acemoğlu'na geri döndü.

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses ile fotoğrafını kalp emojisi ile paylaşan Gülçin Karakaya (25)'nın, İbrahim Tatlıses (68) ile evleniyor iddiası magazin gündemine düştü. Gülçin Karakaya'nın ailesinin "Bu iş ya bitsin ya da evlenin" diye baskı yaptığı da ortaya atılan iddialar arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu