Tv

Söylemezsem Olmaz 5 Mart 2021 İzle

Söylemezsem Olmaz 5 Mart 2021 İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 5 Mart 2021 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 4 Mart 2021

Yorumcumuz Seren Serengil severek takip ettiği dizi Sadakatsiz hakkında açıklamalarda bulundu. Diziyi yayılandığı günden itibaren severek izlediğinin altını çizen Seren Serengil dizide son yaşananların ardından 'Yeter artık olayları meşrulaştırıyorsunuz, karşınızda duruyorum' dedi.

Her yaptığıyla olay olan şarkıcı Tuğba Ekinci bu seferde sevgilisi Berk Fenercioğlu yaşadığı bir polemikle magazin sitelerinde haber olmayı başardı. Tuğba Ekinci sevgilisi Berk Fenercioğlu'nu tehdit ederek ''Benden ayrılırsan takılarımı geri vermem'' dedi.

Aslı Enver yeni sevgilisi var iddiası ortalığı karıştırdı. Sivri dilli yorumcumuz Arto bugün yaptığı açıklamayla hem güldürdü hem düşündürdü. Aslı'nın kendisini aradığını ve ''Ben aşığım, Murat bitti'' diyerek açıklama yaptığını söyledi.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne yorumcumuz Seren Serengil'in Ebru Gündeş arasında yaşadığı bir anısını anlatması damgasını vurdu. Seren Serengil'in Ebru Gündeş anısını dinleyen diğer yorumcularımız Arto ve Bircan Bali büyük şok yaşadı.

Söylemezsem Olmaz Müslüm Gürses'in Herkesten Sakladığı Kızını ve Aslı  Enver'in Yeni Sevgilisini Ortaya Çıkardı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu