Tv

Söylemezsem Olmaz 9 Mart 2021 tek parça izle

Söylemezsem Olmaz 9 Mart 2021 tek parça izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 9 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin yaptığı son röportajda peruk takması magazin sitelerinde haber oldu. Arto'nun Bircan Bali ve Seren Serengil'in saçlarında yaptığı test ise programımızın bugünkü bölümüne damgasını vurdu.

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek yasakları hiçe sayarak bir restoranda yemek yemeye devam etti. Restorana bir anda polisler baskın verdi ve içerdeki müşterilere yasaklara uymadıkları için ceza kesildi. Restoran çıkışı gazetecilerin sorusunu cevaplayan Yaşar İpek, suçsuz olduğunu savundu.

52 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun, geçtiğimiz günlerde kendisinden 15 yaş küçük Murat Balcı'yla aşk yaşadığı haberleri magazin sitelerinde yer almış ve programımızda masaya yatırılmıştı. Yorumcularımız Seren Serengil ve Arto'nun söylediklerine çok alınan Esra Dermancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yorumcularımıza alaycı bir tavırla cevap vermişti. Programın bugünkü bölümünde Arto ve Seren Serengil, Esra Dermancıoğlu'na gerekli cevabı verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu