Dizi

Türkan Hanım'ın Konağı 132. Bölüm 16 Mart tek part izle

Türkan Hanım'ın Konağı 132. Bölüm 16 Mart tek part izle

Metehan, Ömer’in Kaan ile telefon görüşmesine istemeyerek kulak misafiri olur. Ömer, Kaan’ın ailesine zarar verebileceğini düşünür ve bu durumu kimseyi ürkütmeden çözmeye çalışır. Selami ise bir sürpriz yapar; hafta sonu saç ektirmek için gittiği merkezden saç ekim işlemini gerçekleştirip çıkmıştır. O’nu o halde görenler şaşırır.

Ofise ise beklenmedik ziyaretçiler gelir. Atiye’nin mahalleden komşusu Esma ve kızı Sevil. Başları derttedir. Sevil’i dayısı istemediği bir adamla başlık parası karşılığı evlendirmeye kalkmıştır. Ömer bu durumu öğrenir öğrenmez duruma el koyar. Zehra’nın ise gelen bir telefonla canı sıkılır.

Arayan liseden çok sevdiği psikolog arkadaşı Nisa’dır. Nisa iş yeri ile yaşadığı sıkıntıdan dolayı çalıştığı klinikten ayrılmıştır. Ekonomik olarak da kendine bir yer açması mümkün gözükmemektedir. Esma ve kızı Sevil güvenlik nedeniyle konakta kalmaya başlar. Sevil’in dayısı Halil için suç duyurusunda bulunmuşlardır.

Metehan, Yusuf’u ziyarete gitmiştir ve bunu bir tek Hakan bilir. Kaan’ın avukatı duruşma öncesi Kaan ile bir görüşme gerçekleştirir. Konağın ilk hafta misafiri Gıda Yüksek Mühendisi ve Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur olur.

Türkan Hanım'ın Konağı 132. Bölüm TRT1 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hafta İçi Her Gün - 11.30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu